Návštevy: 6424

Máte prevádzku v Košiciach a nemáte virtuálnu prehliadku?

Virtuálna prehliadka je v dnešnej dome samozrejmosťou pri prezentovaní prevádzky. Áno takáto prehliadka je spôsobom ako nechať nazrieť potencionálných klientov do Vašej prevádzky a tým ich v prvom kroku osloviť a preto má zmysel už aj ako samotná prehliadka. Virtualnekosice.sk však ponúkajú virtuálnu prehliadku pre Košické prevádzky vždy ako obsah balíka, ktorého účelom je zviditelnenie sa v sieti internetu. Nevyberáme si, nie je pre nás dôležité oslovovať hlavne veľké firmy, my si vážime každého klienta a máme podmienky šité na mieru aj pre menšie  prevádzky, či už v centre mesta, v obchodnom centre, alebo v niektorej mestskej časti.

Je pre nás dôležité aby si náš klient zaplatil za produkt, ktorý mu dokáže viacnásobne vrátiť to čo investoval, pretože iba vtedy to má zmysel.

V našom balíku má každý možnosť zviditeľniť sa:

  • v mapách Google, v Google vyhľadávači
  • exteriérovú panorámu nafotíme vždy  zima / leto čiže 2x
  • všetky Košické firmy sa automaticky dostanú do katalógu virtualnekosice.sk a podľa umiestnenia prevádzky do V-MC vyhľadávača pre mestské časti.
  • Samozrejmosťou je aj dynamická prezentácia na našej Facebook stránke podľa typu prevádzky (zle počasie, vhodné počasie, voľné dni a pod. )
  • to všetko v jednej výhodnej  jednorázovej (doživotnej) platbe.

Získajte najvýhodnejšiu možnosť prezentácie Vašej Košickej prevádzky s virtuálnou prehliadkou!  Kontaktujte nás kedykoľvek na tel. č. +421 905 559 902

Získajte viac! Získajte podporu a poradenstvo pri oslovovaní klientov cez Facebook a web stránky. Zabezpečujeme aj tvorbu webstránok, nastavenie optimalizácie pri vyhľadávaní a poradenstvo pre udržanie stabilnej sledovanosti.

Referencie:

Ďalšie refernecie:

Chrám bl. Pavla Petra Gojdiča a Metoda Dominika Trčku I Kaderníctvo Handy GP I Miestny úrad sídlisko Ťahanovce I Predajňa pekáreň UNI, s.r.o. I Adv kancelária JUDr. Meňhertová I Cilli café I Kava Cafe I Bassano Caffe I Domček Ťahanovce, Košice I W Klub, Košice I Potraviny Včielka, Košice I Reštaurácia RIOBA I Olympia Pizzeria, Košice I Predajňa Peláreň UNI, Viedenská Košice I Predajňa Peláreň UNI, Bauerova Košice I Cool Bowling, Košice I Penzion Beryl, Košice I Bestcena.sk s.r.o., Košice I Hotel Yasmin****, Košice I Natur House, Košice I Progress, Košice I Beauty Expert, Košice I Wilims, Košice I Please Kiss Fashion, Košice I Fokus očná optika, Košice I Frank Exclusive, Košice I Pinky Club, Košice I People Cafe Bar, Košice I Ševt, Košice I Baby Star, Košice I Orion, Košice I People Cafe Bar, Košice I JANNE, Košice I Euro Nails, Košice I Šperk Holíč, Košice I Supermarket Cassovar, Košice I Bistro Florian, Košice I Masážny salón Danny, Košice I Katie De Chimp, Košice I T2 Boulder Aréna, Košice I KAC Jednota Košice, Košice I Chrám bl. Pavla Petra Gojdiča a Metoda Dominika Trčku, Košice I Vyhliadkova veža, Košice I Hradná čajovňa, Košice I Hotel Bankov, Košice I Camellia restaurant, Košice I Reštaurácia Gladiátor, Košice I Hotel Dávid, Košice I Predajňa Pekáreň UNI jenisejská, Košice I Pekáreň UNI, Valaliky I Predajňa Pekáreň UNI Dneperská, Košice I Atrius, Košice I Casa Verde, Košice I Iron Club, Košice I Potraviny Viedenská 2, Košice I BABO Ťahanovce, Košice I ELLA diskont Ťahanovce, Košice I Predajňa Pekáreň UNI, Južná trieda I Múzeum historických hodín, Budimír I Skrutka, Humenné I ZŠ Jána Švermu, Humenné I Hokejka Pub 1  I  Hokejka Pub 2 I Reštaurácia Stodola I Bassano Coctail Bar I MUA Art Academy & Tattoo Košice I British Antics I 12 Apoštolov I DE Drogerie I Detičkovo I ZIPIZAPPE I Mentha Antique I Zelený dvor I Rybárske Potreby M & I I Advokátska kancelária I W Klub I Bassano Caffe I Chilli Café I Cava Cafe I Potraviny Včielka I Empeflor kvetinárstvo I Rozlomity Sport I Restaurácia Rioba I ...


V-MC vyhľadávače (optimalizované pre používanie na mobilných telefónoch): Centrum, Nad jazerom, KVP, Ťahanovce Barca a pripravujeme ďalšie...

 

Virtualnekosice.sk