Virtuálna prehliadka sídliska

Návštevy: 15015

Spoznajte svoje sídlisko!

Prezentovať a zviditeľňvať miesta a  prevádzky na jednotlivých sídliskách, to je a vždy bude našim hlavným cieľom. Preto v marci začneme s realizáciou "virtuálnej prehliadky sídliska". Ako prvé bude zrealizované sídlisko Ťahanovce. Samozrejmosťou je umiestnenie prevádzok, ktoré sú v V-MC sídliskovom katalógu do tejto prehliadky...

Virtuálna prehliadka sídliska bude realizovaná v marci 2017. V tomto období budú nafotené 360° panorámy na vybraných miestach jednotlivých blokov tak aby vznikla ucelena prehliadka celého sídliska. Návštevník tejto prehliadky sa bude môcť prejsť sídliskom z vtáčej perspektívy a okrem prechádzania po jednotlivých bodoch v prehliadke bude môcť navštíviť aj prevádzky. ktoré sú v našom katalógu a teda sú už našími klientmi. Návštevník bude môcť nazrieť do vnútra prevádzok, prečítať si informácie o otváracích hodinách, ponuke, služieb a pod.. Okrem prevádzok budú obsahom prehliadky aj ďalšie body záujmu ako sú ihriská, školy, kostoly a ďalšie.

Táto virtuálna prehliadka bude interaktívna a v reálnom čase editovateľná, to znamená, že bude doplňaná podľa reálnych zmien na sídlisku. Po dokončení budú postupne vytvárané takéto prehliadky aj pre ďalšie sídliská.

Virtualnekosice.sk